13 - 28
[0 - 0]
Mladší přípravka (U9)SK Zbraslav

Pět gólů Janitha a hattrick Sama. Se Zbraslaví kluci zahráli pěkný zápas.

Přední Kopanina - Podruhé na Kopanině na jaře hrála mladší přípravka. Soupeř SK Zbraslav hraje pěkný fotbal a na obou hřištích to bylo zajímavé. Nakonec to byla celkově prohra, ale kluci byli šikovní a když se soustředili na své úkoly na hřišti, hráli se soupeřem vyrovnaný zápas.
Na "jedničce" Mikuláš v první třetině v roli brankáře trochu bojoval s rozehrávkou a dostali jsme zbytečných osm branek. Od druhé třetiny šel chytat Tomáš Lešner, který se nebál v této roli občas i zaútočit a druhá třetina už dopadla 4:4. Ve třetí byl soupeř zase o chloupek lepší, ale kdyby nám neutekla ta první, bylo to vyrovnané.

Na druhém hřišti to bylo celkem o čtyři branky branky, když první a třetí jsme prohráli o dva góly, prostřední byla vyrovnaná. Suma sumárum, zápas pěkný, dali jsme pěkných třináct branek, z osmadvaceti inkasovaných byla celá řada zbytečných, takže na tom musíme zapracovat.

Chundela, Barna, Bradáč, Barták, Zima, Van Dam, Nuněz, Řešátko J., Jusko T., Jusko J., Sedláček, Vašina, Lešner. Trenéři: Tomáš Cigánek, Martin Brabec, Michal Barták.