7 - 1
[1 - 0]
Sokol Bílá Hora Pardálové

Pardálové padli na Bílé Hoře

Bílá Hora - Druhé jarní utkání mají za sebou Pardálové. Na Bílé Hoře podlehli místnímu Sokolu 1:7.
Začátek utkání byl vyrovnaný s minimem šancí na obou stranách. Hráčí soupěře se začali dostávat do šancí na konci prvního poločasu po rychlých protiútocích, ale Kopaninu podržel dobře chytající Košťál. Bílá Hora šla nakonec těsně před přestávkou do vedení z penalty, která se kopala po faulu Paly.

Druhý poločas hráčům Kopaniny totálně nevyšel. Po jejich hrubých chybách běželi útočníci Bílé Hory několikrát sami na branku a skóre postupně narůstalo. Za Kopaninu snížoval na 1:5 z pokutového kopu Trojan (v den utkání slavil 35. narozeniny), ale po následných chybách přidal soupeř ještě dva góly. Druhý poločas tak prohráli Pardálové 1:6!

Další utkání odehrají Pardálové v pondělí 16.4. proti Střešovicím. Utkání se hraje od 18.15 na Přední Kopanině.

Košťál - Hájek, Kundernatsch, Josefus, Pala - Pšenička, Fejfar, Odstrčil, Vott, Makal - Bíro, Trojan, Krulich (hokejové střídání)