1 - 3
[1 - 1]
Starší žáci (U15)TJ Sokol Řepy

Po dobrém výkonu jsme prohráli góly v posledních minutách.
 Na zápas s Řepy jsme se sešli pouze s jedním hráčem na strídání. Někteří hráči holt měli školní výlety a jiní museli jet s rodiči na chatu.

Zápas začal lépe soupeř, měl více míč v držení, ale k naší brance se nedostával.
My jsme zahrozili až v 8. minutě, zato vyloženou šancí. David Mann dostal kolmý pas za obranu a šel sám na brankáře soupeře. Jeho střelu bohužel brankář soupeře vyrazil na břevno. Od této šance jsme přebrali iniciativu a byli nebezpečnější než soupeř.
V 11. minutě se David Man dostal do dalšého úniku, kdy jej vysunul Matouš Pčola po křídle. Jeho střelu ze strany vyrazil brankář soupeře pouze k Georgovi Mazzottimu, který udělal kličku obránci a poslal nás do vedení - 1 : 0.
Dále jsem pohybem a kombinačně přehrávali soupeře a dostávali se do brankových příležitostí, které nám likvidoval brankář soupeře.
V 17. minutě spadl dlouhý nákop soupeře v pokutovém území na hlavu soupeřova útočníka, od které se odrazil a přeloboval našeho brankáře - soupeř z náhodné šance vyrovnal na 1 : 1.
Do konce prvního poločasu jsme dále byli aktivnější než soupeř, který se k naší brance vůbec nedostával.

Druhý poločas jsme začali stejně aktivně jako první a měli více ze hry než soupeř. Soupeře jsme nepouštěli na dostřel naší branky a sami se snažili rozhodnout.
Honza Levý střilel po rohu z velkého vápna z voleje těsně nad branku soupeře.
V 69. minutě zahrával soupeř přímý kop z poloviny hřiště, který soupeř lehce tečoval těsně před Tomáše Trojanem a dostal se do vedení 1 : 2.
Vysunuli jsme hru, abychom se pokusili vyrovnat, ale z rychlého protiútoku rozhodl o svém vítězství - 1 : 3.

Na závěr musím všechny hráče pochválit, protože makali na plno a většina ani nestřídala. Myslím si, že jsme byli po většinu utkání lepším týmem, ale naše akce často vychytal brankář soupeře, kdežto soupeř dal první dva góly z jediných a ještě hodně náhodných šancí.

Tomáš Trojan - Petr Najman, Jan Procházka, Dominik Dufek, Miroslav Najman - Matouš Pčola, Jan Levý (K), Nikola Cizner, George Mazzotii - David Mann, Oliver Lacman, Kryštof Mainzer

11. 1 : 0 - George Mazzotti (David Mann)