0 - 6
[0 - 3]
FK Řeporyje-Praha 5 Starší žáci (U15)

První letošní vítězství jsme získali až ve 20. kole.
Na zápas do Řeporyj jsme se sešli v nejsilnější možné sestavě s pěti hráči na střídání, kdežto soupeř nastoupis s hráči ročníků 1998 a 1997.

Větší zkušenost našich hráčů byla znát hned od začátku zápasu. Hrálo se převážně na polovině soupeře a dostávali jsme se do brankových příležitostí.
Hned v 5. minutě se prosadil Nikola Cizner střelou z vápna po přihrávce od Tonči Stárové z křídla - vedli jsme 0 : 1.
Ve 21. minutě utekl obráncům David Mann a svojí sólovou akcí zvýšil na 0 : 2.
Už ve 30. minutě dostal David Mann přihrávku od Martina Vejvody do vápna a nekompromisní střelou upravil stav prvního poločasu na 0 : 3.

Druhý poločas jsme gólově začali hned v 40. minutě, kdy se střela Davida Manna odrazila od břevna přímo k Gergovi Mazzottimu, který doklepl do prázdné branky - 0 : 4.
Ve 49. minutě namazala ve vápně Tonča Stárová Davidu Mannovi, který prudkou střelou zvýšil na 0 : 5.
Tři minuty před koncem uzavřel skóre na konečných 0 : 6 hlavičkou Leonardo Pettinella po rohu Tonči Stárové.

V tomto utkání jsme byli o hodně lepší než soupeř, který nastoupil s mladšími hráči.

Tomáš Trojan - Petr Najman, Jan Procházka, Dominik Dufek, Miroslav Najman, Martin Vejvoda - Antonie Stárová, Jan Levý (K), Nikola Cizner, George Mazzotti, Kryštof Mainzer, Oliver Lacman, Leonardo Pettinella - David Mann, Matouš Pčola, Jakub Čech

5. 0 : 1 - Nikola Cizner (Antonie Stárová), 21. 0 : 2 - David Mann, 30. 0 : 3 - David Mann (Martin Vejvoda), 40. 0 : 4 - George Mazzotti (David Mann), 49. 0 : 5 - David Mann (Antonie Stárová), 67. 0 : 6 - Leonardo Pettinella (Antonie Stárová)