2 - 0
[1 - 0]
Slovan Bohnice Starší žáci (U15)

Zápas v Bohnicích nám nevyšel a zasouženě jsme prohráli
 Celý zápas v Bohnicích jsme byli ospalí - pomalu jsme obsazovali hráče soupeře a měli pomalejší start na míč. Z tohoto důvodu měl soupeř po celý zápas mírnou převahu.

Ve 32. minutě dostal útočník soupeře pas za obranu a utekl našim sopérům a s jistotou zavěsil - 1 : 0 pro domácí.

V 55. minutě soupal soupeř přímý kop z poloviny hřiště a jeho přesně mířená střela pod břevno zaskočila našeho brankáře - 2 : 0.
Až ke konci zápasu jsme se dostali do vyložené šance, kdy nám vyšla kombinace po zemi mezi Georgem Mazzottim a Davidem Mannem, ale Davidovu střelu vyrazil brankář soupeře a Georgova dorážka nebylo dostatečně důrazná.

Tento zápas nám nevyšel, ve všem jsme byli pomalejší než soupeř a zaslouženě prohráli.

Tomáš Trojan - Petr Najman, Dominik Dufek, Jan Procházka, Miroslav Najman, Jaroslav Hazuka - Nikola Cizner, Jan Levý, George Mazzotti, Leonadro Pettinella, Kryštof Mainzer, Martin Vejvoda - David Mann, Oliver Lacman, Jakub Čech