5 - 1
[2 - 1]
SK Union Vršovice Mladší dorost (U17)

Ani v dalším jarním zápase se nepodařilo získat body

V r š o v i c e - Hráli jsme v 11 hráčích, slíbené posily ze žáků se nekonaly, z toho máme 2 nové borce, kteří se s fotbalem seznamují. Přesto mladší dorostenci podali soustředěný výkon, v prvním poločase byli lepší, nebo alespoň srovnatelní v herním projevu, ve druhé polovině po obdržení třetího gólu odpadli hlavně psychicky.
Na začátku zápasu si nerozuměl stoper s brankářem, brankář byl nucen faulovat dotírajícího soupeře, naštěstí mimo vápno, takže následný přímý kop se podařilo zažehnat. Pak se hra vyrovnala a naši hráči začali kousat, z čehož vybojovali v 18. minutě gól na  0:1 (Fárka). Po chybné rozehrávce soupeře měl ještě jednu šanci, nepodařilo se jí však proměnit. Po nevinné akci po levé straně jsme obdrželi hloupý gól na 1:1 asi ve 30. minutě a během dalších 5 minut obdobně zbytečný na 2:1 (35. minuta). S tím se šlo do šaten.

I druhou půli naši hráli nebojácně, ale začaly docházet síly, soupeř měl další 4 hráče na vystřídání. Hra byla vyrovnaná, naši tlačili, ale soupeř ohrožoval naši branku hlavně z brejků, nikoliv po tlaku. Podařilo se mu z jedné takové situace zvýšit na 3:1. Naši se nevzdávali, po trestném kopu Tvrze, zazvonilo břevno, ale gól nepadl. Naopak soupeř ještě dvakrát vsítil. Jednou se k útočníkovi domácích šťastně odrazil odkopávaný míč od brány a nabídl se mu jednoduchý gól a druhý gól padl po brejku v poslední minutě zápasu.