3 - 1
[1 - 0]
TJ Junior Praha Mladší dorost (U17)

Dorost pozlobil v přeboru Junior i v deseti. Neustadt nedal penaltu.

Z á b ě h l i c e - Fotbalisté Přední Kopaniny v kategorii mladší dorost (pražský přebor) prohráli v 15. kole na hřišti Junioru. Kopanina byla nucena nastoupit jen v 10ti hráčích, přesto se držela výtečně a sahala i po remíze, která jí však nakonec unikla. V první půli oba týmy nedaly pokutový kop - za Kopaninu Neustadt. Nejlepší střelec týmu však nakonec dal jediný gólový zápis svého týmu.
Viktor Pliska (trenér mladšího dorostu):
Chtěli jsme od začátku soustředěný výkon, ale bohužel jsme již ve 3. minutě inkasovali po výborné střele útočníka domácích, na kterou náš brankář neměl nárok.

Poté se hra vyrovnala, naši se nebojácně tlačili do útoku, ale po chybě ve středu obrany, kdy se útočící hráč prokličkoval do vápna a byl faulován, kopali domácí penaltu. Ovšem neproměnili. Naši hráči se semkli do bojového šiku a vytěžili z jednoho útoku rovněž pokutový kop, který střelec Neustadt ve 21. minutě trestuhodně zahodil. Přesto naši z brejků ohrožovali bránu domácích a měli i šance, bohužel bez brankového koření.

V polovině zápasu teprve domácí postřehli, že hrajeme jen o 10 hráčích a tak jsme očekávali drtivý nástup do druhé půle. Ovšem obraz hry se nijak výrazně nezměnil, ale okolo 20 minuty druhé půle opět prokličkování středem naší obrany a soupeř docílil další branku, 2 : 0. Kopaňáci ale neztráceli chuť do hry a po bojovné akci snížil Neustadt na 1 : 2 a následně dokonce byly i šance na vyrovnání. Bohužel se tak nestalo. Naopak soupeř po sražené střele zvýšil na 3 : 1. Pak byl sice vyloučen jeden z domácích hráčů po druhé žluté kartě, ale našim se po zbývajících 10 minut již nepodařilo skórovat. I tak jim patří dík za týmový a statečný výkon v 10 hráčích.

Na závěr zbývá vyzvednout dobrý výkon mladého rozhodčího zápasu.

Stoklasa - Pliska D., Schierreich, Schuster, Fárka P. - Matoušek, Pliska M., Tvrz, Neustadt - Tuleškov

Neustadt (1:2)