0 - 3
[0 - 0]
FCPK BSokol Bílá Hora

Kopanina B prohrála s vedoucí Bílou Horou a propadla se na poslední místo

Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny B prohráli v 1.A třídě pátý zápas po sobě, potřetí v řadě neskórovali, a v tabulce se propadli na poslední 14.místo. Proti vedoucí Bílé Hoře naskočili do sestavy také Háša a Santler z áčka, ale nebylo to nic platné. Modročerveným nepomohla ani dlouhá přesilovka, soupeř hrál od 38. minuty o deseti hráčích!
Bílá Hora nepředvedla na Kopanině oslnivý výkon, ale stačilo jí trpělivě bránit a ve druhé půli v poslední čtvrthodině z brejků třikrát skórovat.

Nemohoucnost domácích skórovat (nedali gól už 270 minut) je obrovská. Kopanina za celý zápas pořádně netrefila branku hostů, jediná kloudná rána Háši trefila ve vápně Bílé Hory spoluhráče Skočdopoleho do krku. A když už za stavu 0:2 Plachý překonal Prouzu, tak si Bíro neodpustil doklepávačku z brankové čáry a mával se ofsajd!

Kopanina nevyužila ani obrovskou výhodu jednoho hráče v poli, kdy ještě před poločasem byl vyloučen Tlustý za hrubý faul na půlce na Martina Stáru.

Vzhledem k výhře Řeporyj v Podolí je nyní Kopaniny B v tabulce 1.A třídy úplně poslední.

Borský A. - Josefus (75. Bíro), Cigánek (K), Brabec, Skočdopole - Stára, Háša, Rákosník M., Plachý - Santler, Trojan. Trenér: Čestmír Odstrčil.

73. Himl (0:1), 80. Hrubý (0:2), 87. Šanda (0:3)