4 - 2
[1 - 0]
SK Horní Měcholupy FCPK

Kopanina v generálce v Měcholupech sahala po výhře, nakonec nemá ani remízu.

Horní Měcholupy - Poslední přípravný zápas před ostrým startem divizního jara fotbalisté Kopaniny prohráli. Na hřišti Horních Měcholup (2. tým divize) přišli v úplném závěru o dobře rozehraný zápas a z vedení 2:1 byla konečná prohra 2:4. Kopanina půjde do jara po zimní přípravě, ve které nevyhrála ani jediný z přátelských zápasů!
Osm zápasů, dvě remízy a šest porážek. Taková je bilance Přední Kopaniny v zimní přípravě 2012. K výhře modročervení nedokráčeli ani v Horních Měcholupech, kde se však směle postavili soupeři, který bude na jaře útočit na postup do třetí ligy. Měcholupy jsou farmou prvoligové Viktorky Žižkov.

Za špatnou koncentrovanost Kopanina pykala hned v páté minutě, kdy obránci podcenili autové vhazování a domácí šli do vedení. Tato rychlá branka nakonec byla jediná v první půli, ale nemusela. Na straně Kopaniny měl obrovskou šanci Průša, před kterým zívala z velké části odkrytá branka, Průšovo zakončení však bylo nedůrazné.

Druhý poločas však přinesl zvrat ve skóre. Oba góly dal Jiří Háša. Nejprve převzal přihrávku od Zadiny a zamířil přesně k tyči zpoza vápna po pravé ruce gólmana. Míč se odrazil od tyčky a zaplul do sítě. Stejný hráč také posunul Kopaninu do vedení, když zakončil z malého vápna centr Průši po rozehrané standardní situaci.

Parádní šanci měl opět Průša, který po Zadinově uličce pelášil sám na gólmana, ale ani podruhé ho nepřekonal...

Trest přišel v podobě rychlého brejku, špatného návratu a Měcholupy vyrovnaly na 2:2.

Remíza by zřejmě byla zaslouženým výsledkem odpovídající průběhu zápasu, ale nestalo se tak. Po hrubé chybě gólmana Daniela Borského v závěru utkání, který si lajdácky pohrával s míčem před hráčem Měcholup a přišel o něj, totiž domácím lacino spadlo do klína vedení 3:2. Borský se navíc při střetu s útočníkem zranil a do branky na poslední 3 minuty nastoupil jeho bratr Adam. A jelikož i ten vzápětí chyboval a inkasoval, dostalo skóre punc jasného vítězství ve prospěch Měcholup...

Období přípravy končí. Za týden začíná jarní část divizní sezóny 2011/2012...