3 - 1
[2 - 0]
SK Motorlet Praha FCPK

Strnadel naskočil po operaci a skóroval. Kopanina přesto padla s Motorletem.

J i n o n i c e - Výjimečný střelec FCPK Bohuslav Strnadel o sobě dal opět vědět. Po operaci ramene poprvé naskočil a hned se trefil za divizní áčko v přípravném zápase proti Motorletu. Ani jeho branka však nepomohla Kopanině k dobrému výsledku. Z Jinonic si kopaninští odvezli porážku 1:3.
Strnadel se trefil v 55. minutě zápasu a snižoval na 1:2. Využil uvolnění od Háši, posunul si míč do šestnáctky a prudkou ranou levačkou překonal Kučeru v brance Motorletu.

Po jeho brance ožila šance Kopaniny na dobrý výsledek. Kopanina se díky ní vrátila do hry poté, co v první půli nabrala dvoubrankový deficit.

Nejprve totiž Fischer líznul dobře zahranou standardní situaci z pravé strany a míč skončil u tyče gólmana Adama Borského. Druhý gól Motorletu padl kuriózně. Centr do vápna chtěl odklidit do bezpečí Bittengel, ale v pádu hlavou překonal svého brankáře. Parádní vlastenec!

Ani Kopanina v první půli nebyla bez šancí. Největší byla hlavička Peclinovského do tyče a uvolnění Vyšaty v šestnáctce, který však v rozhodující chvíli postrádal potřebný klid.

Korekce skóre po brance Strnadela Kopanině pomohla. Oproti prvním pětačtyřiceti minutám více držela míč, hráči se nutili do pohybu a dostávali soupeře do úzkých. Realizace koncovky však byla slabá, zvláště pak poté, co trenér Kuchař stáhnul Strnadela.

Dva slibné přímé kopy (Bláha, Háša) cestu do sítě nenašly a největší možnost pak měl střídající Holeček, který se řítil sám na Kučeru. Nabízel se oblouček přes vybíhajícího gólmana, Holeček se však snažil jej prostřelit a Kučera míč vytěsnil na roh. Z brejku pak 3 minuty před koncem po klasickém "nedáš, dostaneš" Motorlet definitivně rozhodl o výsledku třetím gólem.

Borský A. (K) - Tržický, Brabec, Bláha, Truhlář (46. Vik) - Háša - Bittengel, Zadina, Vyšata (78. Holeček), Peclinovský (46. Buzek) - Strnadel (65. Trojan). Trenér: Martin Kuchař.

55. Strnadel (2:1, as. Háša)