2 - 2
[0 - 1]
FCPKFK Neratovice - Býškovice

Remíza 2:2 s Neratovicemi. Strnadel nedal penaltu, ale pak dvakrát skóroval.

Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny ve 28. kole divize remizovali s desátými Neratovicemi 2:2. Hosté na Kopanině dvakrát vedli, ale jejich náskok vždy srovnal Bohuslav Strnadel svým sedmým a osmým gólem v sezóně. Stejný hráč také neproměnil pokutový kop, po kterém se ze hřiště pakoval neratovický stopér Pinkas za druhou žlutou kartu.
Kopanina brzy inkasovala a byla to jediná branka prvního poločasu. V 15. minutě dostal spoustu klidu na vápně Palanský a trefil přesně k tyči.

Oba týmy měly i další šance, zůstaly však nevyužity. Domácím fanouškům mohl zvednout náladu zejména Strnadel, který se minutu před pauzou objevil sám před gólmanem Černým, ale míč mu odskočil a trefil hodně mimo.

Kopaninský kouč Kuchař byl nucen brzy po začátku hry sahat do sestavy a zraněného mladíka Peclinovského nahradil Truhlář. Druhý dorostenec Kozlík nastoupil od začátku utkání poprvé na místě středního obránce a nevedl si špatně.

Ve druhé půli Kopanina diktovala tempo hry a obrovskou šanci na vyrovnání dostala v 67. minutě. Pinkas fauloval ve vápně, byl vyloučen, ale Černý špatně umístěnou Strnadelovu penaltu chytil.

Nejlepší kopaninský střelec si však spravil chuť záhy a po rohu hlavou konečně vyrovnal skóre na 1:1.

Devět minut před koncem však byla nálada domácích fanoušků opět na bodu mrazu. Neratovice z ojedinělé možnosti ve druhé půli podruhé skórovaly. Vorasický obelstil Brabce a prudkou střelou nedal Borskému šanci - 1:2.

Spravedlnost naštěstí nebyla slepá. Strnadel se v závěru po asistenci Santlera dostal v šestnáctce k míči a střelou k tyči vyrovnal na konečných 2:2.

V závěru ještě oba týmy měly blízko k třetímu gólu, ale skrumáž před neratovickou brankou po standardní situaci branku nepřinesla, stejně jako na roh na druhé straně, po kterém Borský vyrážel střelu střídajícího Chrdleho na tyč.

Z utkání připravujeme záznam na klubovou televizi FCPK TV, který si rozhodně nenechte ujít.