0 - 1
[0 - 1]
FCPK BFC Nebušice

Kopanina B vstoupila do jara špatně. Na úvod padla v derby s Nebušicemi!

Přední Kopanina - Jediná branka rozhodla tradiční derby mezi Přední Kopaninou B a Nebušicemi v 1.A třídě. Vstřelil jí už v první půli hostující Štěpánek, který skvěle uklidil povedený brejk hostů. Kopanina se třemi dorostenci v sestavě se snažila, ale chyběl jí větší důraz a klid v koncovce. Po porážce 0:1 se Kopanina B propadla na předposlední místo, předskočily jí právě Nebušice a Stodůlky.
Nebušice si v prvním poločase vypracovaly dvě šance, jednu proměnil Štěpánek, při druhé se vyznamenal gólman Daniel Borský. Kopanina při hlavičkách Procházky a Peclinovského postrádala více důrazu. Střely, které mířily na hostující branku pochytal Vrtílka.

Ve druhé půli se hosté více zatáhli a Kopanina začala postupně okupovat střed hřiště. Na Vrtílku mířilo několik střel a do vápna nebezpečných centrů, které ne pokaždé dokázal Vrtílka udržet, ale nikdo z kopaninských hráčů nebyl tak blízko, aby poskakující míč dorazil!

V úplném závěru se do největší šance dostal střídající Pala, ale z malého vápna branku přestřelil. Po podzimní remíze 2:2 (čtěte zde) se tedy v odvetě radovali hráči Nebušic z těsného vítězství 1:0.

Borský D. - Holeček, Cigánek (K), Dvořák, Fárka J. - Stára, Rákosník M., Peclinovský (80. Pala), Kozlík - Bíro, Procházka (55. Plachý). Trenér: Čestmír Odstrčil.

15. Štěpánek (0:1)