4 - 1
[3 - 1]
FC Háje Jižní Město FCPK

Kopanina prohrála přípravu v Hájích. Jedinou branku dal dorostenec Procházka.

H á j e - Fotbalisté divizního týmu Přední Kopaniny nadále čekají na první výhru v zimní přípravě. Po remíze v Berouně a porážce s Admirou nyní podlehli týmu pražského přeboru FC Háje 1:4. Kopanina prochází obměnou kádru, soupeř působil konsolidovaněji zejména v první půli a trestal hrubé individuální chyby hráčů Kopaniny. Čestný úspěch modročervených vstřelil dorostenec David Procházka, svůj první za muže. Gratulujeme!!!
Procházka srovnal po půlhodině hry jednobrankový náskok Hájů, byla to však poslední radost Kopaniny v tomto utkání. Osmý tým pražského přeboru stihl do přestávky vstřelit ještě dvě branky a přestože Kopanina ve druhé půli měla evidentní převahu, v několika výborných šancích její hráči selhali a naopak Háje čtvrtým úspěšným zásahem uzavřeli brankový účet tohoto utkání.

V příštím zápase fotbalisté Kopaniny narazí na divizní Rokycany.

Borský A. - Fábry, Brabec (46. Průša), Bláha, Príborský - Vyšata, Bittengel, Háša, Gerstner - Trojan (46. Holeček), Procházka. Trenér: Martin Kuchař.

30. Procházka (1:1)