30.10.2011 | 12:45 | M | Braník

4 - 4
[3 - 4]
ABC Braník BMladší žáci (U13)

Braník (mak) - Mladší žáci vezou z hřiště lídra tabulky bod po remíze 4:4. V zápase výborné úrovně se za Kopaninu postupně trefili Sam Roberts, Míra Tesárek, Max Bytomski a Robert Bellingham.
Zápas v Braníku byl výborným fotbalovým představením z obou stran. Domácí tým, jenž doposud v soutěži neztratil ani jeden bod, začal utkání skvěle a již ve druhé minutě šel po povedené akci do vedení. Kopanina se ze vstřelené branky brzy oklepala a postupně třemi brankami šla do trochu nečekaného vedení. Na snížení Braníku dokázali kopaninští ještě jednou jednou zareagovat, ale poslední střelecké slovo v prvním poločase patřilo domácím klukům. I tak však bylo poločasové skóre trochu nečekaně příznivější pro hosty.
Ve druhém dějství oba týmy předváděly hru plnou nasazení, tvrdé hry do těla a pěkných kombinačních akcí. Domácímu ABC se podařilo vyrovnat a ve druhé části druhého poločasu hosty zatlačit do defenzivy. Obrana hostů však pracovala spolehlivě a na konečné remíze se tak již nic nezměnilo.

Martrin Kuchař - Matěj Svoboda, Daniel Čadek - Vendelín Schierreich (C), Michal Gregor, Martin Kubáček, Sam Roberts, David Baštář, Matouš Schierreich - Robert Bellingham, Max Bytomski, Miroslav Tesárek