23.10.2011 | 15:30 | M | Př.Kopanina

4 - 2
[1 - 1]
Mladší žáci (U13)SK Újezd Praha 4

Praha (mak) - Ve velmi pohledném utkání přestřílela Přední Kopanina SK Újezd 4:2. Kanonýrem zápasu se stal Martin Kubáček, jenž se postaral o všechny branky domácích.
Na kopaninském trávníku bylo od prvních minut k vidění útočné představení obou týmů. Hráči obou celků sice poctivě bránili, ale ku prospěchu hry se převážně věnovali útočení. Domácí poslal po čtvrthodině hry vedení Martin Kubáček, ale těsně před přestávkou se podařilo hostům vyrovnat po zaváhání kopaninské obrany.
Vstup do druhé půlu vyšel lépe Kopanině a ta šla po pěti minutách opět do vedení díky druhému přesnému zásahu Martina Kubáčka. "Kubajs" byl při chuti a zanedlouho se radoval z další branky, kteroužto završil hattrick. Hosté z Újezda se nevzdávali a po pěkné akci opět snížili na jednobrankový rozdíl. V tento den ale střelecky na hřišti dominoval Kubajs a pár minut před koncem utkání zarámoval konečné skore na 4:2 pro Kopaninu. Oba celky si zaslouží za předvedenou hru pochvalu a bude-li více takovýchto utkání k vidění, bude to jen dobře.

Martin Kuchař - Matěj Svoboda, Daniel Čadek - Vendelín Schierreich (C), Martin Kubáček, David Baštář, Dominik Chlomek - Robert James Bellingham, Max Bytomski, Michael Novotný, Jan Kaňovský