01.10.2011 | 09:00 | M | U.Vršovice

4 - 0
[0 - 0]
SK Union Vršovice Mladší žáci (U13)

Vršovice (mak) - Utkání dvou celků z horní poloviny tabulky skončilo vysokou výhrou domácího Unionu Vršovice, ačkoliv vývoj utkání byl mnohem více vyrovnaný než by odpovídalo výsledku.
První poločas se kopaninským hráčům povedl na výbornou, bohužel však jen jako ve všech dosavadních utkáních se potýkali se špatnou koncovkou. V poli předváděná velmi dobrá kombinační hra tak bohužel ale nenesla brankové ovoce. Druhý poločas nezačal pro hosty špatně, opět se několikráte dostali do zajímavé střelecké pozice, ale i přes tyto zajímavé možnosti byla na kontě vstřelených branek Kopaniny stále nula. To domácí kluci byli v útoku mnohem více efektivnější. Deset minut po zahájení druhého poločasu se jeden z domácích hráčů odhodlal ke střele a ta s pomocí nešťastné teče Matěje Svobody skončila v síti Martina Kuchaře. Mladý Kuchy v tomto zápase bohužel nepůsobil příliš jistě a o pět minut později podcenil dalekonosný odkop jednoho z domácích hráčů a vedení Vršovic tak bylo rázem dvougólové. Po tomto okamžika se hra hostů rozsypala a domácí v posledních minutách z rychlých protiútoků přidali další dva úspěšné zásahy a stanovili tak konečný výsledek 4:0.

Martin Kuchař - Matěj Svoboda, Vendelín Schierreich (C) - David Baštář, Martin Kubáček, Matouš Schierreich, Miroslav Tesárek - Max Bytomski, Sam Roberts, Michael Novotný, Dominik Chlomek