25.09.2011 | 10:45 | M | Př.Kopanina

3 - 2
[1 - 1]
Mladší žáci (U13)SC Olympia Radotín

Praha (mak) - Mladší žáci v utkání s Radotínem otočili výsledek ve svůj prospěch a po finálovém hvizdu se tak mohli radovat z výhry 3:2. O kopaninské branky se podělili Max Dennehy, Max Bytomski a Miroslav Tesárek.
Do domácího utkání s SC Radotín vstoupili mladší žáci velmi aktivně, když díky dobrému pohybu a kombinační hře si vytvořili během prvního poločasu témeř 15 střel na branku hostů. V 10.minutě zužitkoval jednu z pěkných akci Max Dennehy a Kopanina šla do vedení. Další příležitosti na zvýšení skore však domácí nevyužili a těsně před poločasem přišel po individuálním zaváhání trest v podobě vyrovnání.
Inkasovaná branka se bohužel na výkonu kopaninského celku podepsala a jeho hra ve druhé části utkání již zdaleka nebyla tak pohledná jako v půli první. Po další chybě v rozehrávce šel dokonce radotínský tým do vedení a domácí museli najednou dotahovat náskok soupeře. To se jim podařilo ve dvaapadesáté minutě, kdy si připsal další letošní branku Max Bytomski. Po této brance se domácí hráči vysunuli hodně vpřed a snažili se vytvořit tlak na hostující obránce již při zakládání akcí. Při jednom z takovýchto okamžiků byl velmi důsledný Míra Tesárek a díky jeho snaze se výsledek opět otočil ve prospěch Kopaniny. Oba týmy se pak do poslední minuty snažily ještě přidat další branku, avšak skore se již nezměnilo. Domácí kluci a Tonča tak mohli slavit další vítězství.

Martin Kuchař - Daniel Čadek, Matěj Svoboda, Vendelín Schierrich (C) - Robert Bellingham, Michal Gregor, Martin Kubáček, Antonie Stárová, Miroslav Tesárek, Sam Roberts - Max Bytomski, Max Dennehy, Michael Novotný, Jan Kaňovský, David Baštář