3 - 0
[1 - 0]
Starší dorost (U19)TJ Sokol Stodůlky

Vítězná premiéra v poháru. V příštím kole nás čeká Braník.

P ř e d n í K o p a n i n a - Historicky první zápas mládežnických mužstev v poháru odehrál starší dorost na domácím hřišti s mužstvem Sokola Stodůlek, které v letošním roce hraje pražský přebor. S tímto soupeřem jsme se potkávali v loňském roce a tak nás jeho hra nepřekvapila.
Brzy jsme začali mít i převahu ve středu hřiště. Asi v dvacáté minutě jsme se ujali vedení po brance Kolankiewicze a tak také skončil poločas.

Ve druhé půli jsme opět soupeře přehrávali a dvěma brankami Kolankiewicze a Přenosila zvýšili na 3:0 a bylo rozhodnuto o zápase již 20 minut před koncem.
Starší dorost tak postoupil do druhého kola , kde nás čeká další přeborový účastník ABC Braník. Zápas se hraje na stadiónu FCPK 28.9. od 11:00.

Fišl - Brož, Procházka, Prokosch, Svoboda (46. Štědrý) - Vik, Peclinovský, Kozlík, Tržický(K), Kolankiewicz (46. Hřebejk) - Holeček (46. Přenosil). Trenér: Jan Peclinovský.