15.10.2011 | 10:45 | M | Př.Kopanina

1 - 1
[1 - 1]
Starší žáci (U15)FK Řeporyje-Praha 5

Praha (mak) - Souboj týmů z chvostu tabulky neměl vítěze. Kopanina opět zklamala, kromě fotbalovosti tentokráte postrádala i potřebné nasazení a zápal pro hru.
Na Koaninu přijelo poslední mužstvo tabulky, které zatím nezískalo ani bod. Soupeř dorazil dokonce pouze s deseti hráči, proto se očekávalo první vítězství v tomto ročníku.

Začátek zápasu jsme začali slušně, soupeře jsme zamkli na jeho polovině a kombinační hrou se dostávali do šancí.

Ve 14. minutě přizvedl rohový kop George Mazzottiho Kryštof Mainzer, Martin Vejvoda si zařval na Nikolu Ciznera, ať mu míč nechá a prudkou střelou z penalty prostřelil vše, co mu stálo v cestě - vedli jsme 1 : 0.

Dále jsme pokračovali v tlaku a soupeře nepouštěli na naší polovinu. S našimi šancemi jsme, bohužel, nakládali dost špatně - unáhlené střeli z první místo zpracování, nedůraz v pokutovém území, atd.

Za to nás soupeř postrestal ve 25. minutě. Při ojedinělém útoků hostí si Míra Najman špatně pokryl svého hráče a následně jej zbytečně fauloval před pokutovým územím. Následovala žlutá karta a přímý kop, který proměnili hráči soupeře střelou doprostřed branky nad Honzu Kozlíka, který si na míč pouze sáhl - 1 : 1.

Od vyrovnávacího gólu se naše hra rozpadla. Kluci přestali kombinovat a začali se bát, ustal pohyb a přihrávky nebyly přesné.

Celý druhý poločas jsme odehráli stejně jako konec prvního poločasu - bez pohybu, bez nápadu a bez nebezpečí pro soupeřovu branku. Soupeř, hrající v deseti hráčích se také zmohl pouze na bránění, takže celý poločas se odehrál ve středu hřiště bez šancí na obou stranách.

Vzhledem k tomu, že jsme hráli s mužstvem, které zatím vše prohrálo, a navíc hrálo pouze v deseti, je remíza velká ztráta. Naši hráči nepředvedli co v nich je a spoléhali pouze na to, že se soupeř porazí sám.

Jan Kozlík - Nikola Cizner, Jan Levý (C), Tomáš Trojan, Petr Najman - Miroslav Najman, Jan Procházka, Jan Tománek, George Mazzotti, Matouš Pčola - Oliver Lacman, Martin Vejvoda, Timothy Forman, Kryštof Mainzer