18.09.2011 | 16:30 | M | Př.Kopanina

1 - 3
[0 - 1]
Starší žáci (U15)TJ Sokol Stodůlky

Praha (lev,mak) - Z utkání se Sokolem Stodůlky tentokráte straší žáci body nevydolovali, fyzicky zdatnější soupeř slavil výhru v poměru 3:1. Branku Přední Kopaniny zaznamenal povedeným lobem Martin Kuchař.
V prvním domácím zápase této sezóny jsme nezískali ani bod.

V prvním poločase jsme měli problémy s nakopávanými míči za obranu a pouštěli rychlé útočníky soupeře do šancí. Obrana nedokázala na tyto míče reagovat a brankář nevybíhal a nepokryl si své velké vápno.
Začátek poločasu byl vyrovnaný, kdy jsme na šance soupeře odpovídali kombinací po křídlech, ale opět nám dělalo problémy zakončení.

V 17. minutě jsme dostali gól po špatném vyběhnutí/nevyběhnutí našeho brankáře a nechali soupeře doklepnou do prázdné branky - 0 : 1.

Druhý poločas už byl oboustranně bez šancí, přestože v něm padlo po náhodných šancích více gólů.

V 39. minutě nestihla naše pravá strana pokrých útočníka soupeře v pokutovém území, ke kterému propadl centr od brankové čáry - 0 : 2.

V 59. minutě se nám povedlo z ojedinělé šance snížit - ke slabému odkopu brankáře soupeře se dostal za velkým vápnem Martin Kuchař, který lobem poslal míč do sítě - 1 : 2.

Možnou následnou snahu o vyrovnání utnul rozhodčí, který nám dost přísně odpískal malou domů a z následného nepřímého kopu prostřelil hráč soupeře vše, co měl před sebou a uzavřel výsledek zápasu na 1 : 3.

Tomáš Trojan - Daniel Čadek, Jan Levý (C), Petr Najman, Nikola Cizner, Jan Prochazka - Antonie Stárová, Vendelín Schierreich, Matěj Svoboda, George Mazzotti, Jan Tománek, Martin Kuchař, Miroslav Najman - Martin Kubáček, Dominik Chlomek, Timothy Forman, Kryštof Mainzer