13.11.2011 | 14:00 | M | Př.Kopanina

3 - 5
[2 - 1]
Mladší dorost (U17)ČAFC Praha

Porážka v posledním zápase podzimu. ČAFC na Kopanině prohrávala v poločase 1:2...!

P ř e d n í K o p a n i n a - Velká škoda. Tak se může směle označit zápas mladších dorostenců FCPK v pražském přeboru proti týmu ČAFC. Kopanina vedla v poločase po brankách M.Plisky a Neustadta z penalty 2:1. Soupeř však čtyřmi góly ve druhé půli otočil výsledek zcela naruby.
Ani v posledním zápasu letošního podzimu se mladším dorostencům nepodařilo dovést dobře rozehranou partii do úspěšného konce.

Proti sebevědomým hostům naši nastoupili soustředěně, což mělo za důsledek převahu korunovanou už ve 3. minutě po rohovém kopu. Střelou ve velkém vápně se prosadil Marek Pliska na 1:0.

Naši měli více ze hry, bohužel nepodařilo se proměňovat šance a po odkopu soupeře se nedohodla naše stoperská dvojice, čehož využil soupeř na vstřelení snadného gólu na 1:1. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou, hráči Kopaniny měli převahu, kterou zastavovali hosté za cenu faulů. Po rozehrání přímého kopu byl ve velkém vápně faulován náš kapitán a rozhodčí správně nařídil penaltu. To nevydržel hostující kouč a za spílání rozhodčímu opustil lavičku. Penaltu exekutor (Neustadt) ve 38. minutě proměnil a do šaten se šlo za stavu 2:1 pro naše borce.

Očekávali jsme drtivý nástup hostů. Hra byla vyrovnaná, ale v 15. minutě 2. poločasu se zranil náš stoper, takže jsme museli přeorganizovat hru a hráče. To se ale zřejmě hodilo hostům, kterým se vzápětí podařilo vyrovnat a pak po zbytečných chybách obrátit vývoj zápasu až na 2:5. Naši se nevzdávali, ale nedařilo se proměňovat vyložené šance. Až v 79. minutě se podařilo korigovat výsledek na konečných 3:5 (Neustadt).

3. Pliska M. (1:0), 38. Neustadt z pen. (2:1), 79. Neustadt (3:5)