4 - 1
[4 - 0]
FC Tempo Mladší dorost (U17)

Na Tempu v poločase 4:0 pro domácí a o zápase bylo rozhodnuto

L h o t k a - Mladší dorostenci prohráli v pražském přeboru už čtvrtý zápas v řadě. Na Tempu utkání ztratili už v prvním poločase, který skončil jasnou výhrou soupeře v poměru 4:0. Po přestávce už padl jediný gól a znamenal korekci výsledku z pohledu FCPK. Kopanina má z posledních čtyřech zápasů skóre 2:16 a propadla se na poslední místo. Podzim uzavře zápasem s ČAFC.
Hodnocení trenéra (Viktor Pliska):
Zápas na drnovatém a po ránu kluzkém hřišti rozhodoval opět náš starý známý rozhodčí Oliva, který se už ukázal v zápase proti Střešovicím. Vzhledem k tomu, že obě mužstva hrála bez zbytečných faulů a hrubostí, byl průběh zápasu hladký, přesto opět předvedl mnoho "výborných" rozhodnutí.

Naši hráči chtěli od začátku hrát vyrovnanou partii a to se jim bohužel dařilo pouze do 6. minuty, kdy po zbytečně ztraceném míči ve středu pole došlo k přečíslení a bylo 1:0 pro Tempo.

Naši hráči to nevzdávali a opanovali hřiště, skórovat se jim ale nedařilo. Naopak z ojedinělého protiútoku domácí střelou nestřelou pod padajícím brankářem zvýšili na 2:0. Za chvíli akce jako z kopíráku a 3:0. Poločasový účet dokončili domácí po rohu hlavou na 4:0.

Po změně stran a několika vřelých slovech nastoupili dorostenci Kopaniny jako vyměnění. Šli do soubojů, včas přistupovali k protihráčům a vytvořili si tlak. Ve 45. minutě po rozehraném přímém kopu z levé strany po faulu zezadu na našeho hráče a hlavně bez karetní odezvy od rozhodčího, naši hráči konečně vsítili - 4:1. I přes další snahu a zlepšenou hru se ale už nepodařilo výsledek korigovat.

Stoklasa - Pliska D., Schuster, Komárek, Fárka - Tvrz, Pliska M., Schierreich, Matoušek - Neustadt, Macháček, Fara. Trenér: Viktor Pliska.