27.10.2011 | 16:00 | M | ErZet, H.Měcholupy

3 - 0
[1 - 0]
SK Horní Měcholupy Mladší dorost (U17)

Zápas dvou týmů ze spodu tabulky zvládly lépe Horní Měcholupy

H o r n í M ě c h o l u p y - Porážku 0:3 v Horních Měcholupech si připsali mladší dorostenci Kopaniny v pražském přeboru. Byla to bitva dvou týmů ze spodku tabulky. Kopanina prohrála potřetí v řadě, popáté v průběhu podzimu nedokázala vstřelit branku. Do konce soutěže zbývají dvě kola.
Hodnocení trenéra (Viktor Pliska):

Zápas hraný na umělé trávě menších rozměrů vyhovoval domácím Měcholupům i když jejich hráči byli na svém hřišti podle rozlosování za hosty.

Ve druhé minutě se hráčům Měcholup podařilo vstřelit gól, následovalo zahuštění prostoru před bránou a odkopávání co nejdále od ní kamsi, kde operovali pouze jejich 2 útočníci s minimální podporou zálohy, která rovněž bránila. Našim hráčům se nepodařil najít recept na projití obranou a když už to vypadalo nadějně, nepodařilo se řádně zakončit.

Druhý poločas byl jako přes kopírák. Z náhodné situace ve 3. minutě gól a opět odkopávání a narušování hry našich dorostenců, zahuštěný prostor před bránou nejen obránci, ale i záložníky, tudy nešlo projít. Většina zápasu se odehrávala daleko od naší brány, ale bez gólového efektu. Navíc těsně před koncem výborně zahraný přímý kop znamenal výhru Měcholup 3 : 0.

Stoklasa - Pliska D., Schuster, Fara, Komárek, Veselý, Tvrz, Schierreich, Matoušek, Neustadt, Macháček, Pliska M. Trenér: Viktor Pliska.