1 - 3
[1 - 0]
Mladší dorost (U17)ABC Braník

Dorostu Přední Kopaniny utekl zápas s Braníkem mezi prsty v úplném závěru!

P ř e d n í K o p a n i n a - Proti druhému Braníku měli dorostenci Kopaniny v pražském přeboru těžkou úlohu. Favorita však potrápili, v poločase dokonce vedli 1:0. Po přestávce Braník srovnal, ale rozuzlení přinesl až závěr utkání. Bohužel pro domácí hosté vstřelili vítěznou branku minutu před koncem. V nastavení pak ještě přidal třetí gól z penalty!
Dva chybějící hráči základu zřejmě oslabili mužstvo a nejcitelněji se to projevilo v závěru utkání, kdy Kopanina přišla aspoň o remízu.

V prvním poločase vyrovnaná hra nesvědčila o rozdílu v tabulkovém postavení obou soupeřů. Ve 33. minutě po přihrávce za obranu a brejku Matouška šla Kopanina do vedení 1:0. Za chvíli podobná příležitost téhož hráče zůstala neproměněná.

Do druhé půle nastoupili mladší dorostenci FCPK s cílem v klidu konrolovat vývoj utkání a přidat gól. Nepodařilo se! Po chybě na levé straně obrany a nedůslednosti vyrovnáno 1:1 (45. min). Pak řada vyložených šancí našich hráčů končila špatným a bezbrankovým zakončením.

V závěru trenér nabádal hráče, aby v klidu dovedli zápas alespoň do remízy. Po přímém kopu minutu před koncem ovšem kromě dvou obránců všichni naši hráči chtěli dát gól, soupeř se chopil příležitosti a přečíslil naše dva obránce a bylo to 1:2 (79. min). V nastavení navíc hráč soupeře upadl ve velkém vápně asi vysílením a rozhodčí nařídil penaltu. Tím Braník potvrdili obrat zápasu na 1:3. Po penaltě byl odpískán konec zápasu.

Stoklasa - Pliska D., Schuster, Pliska M., Fárka, Tvrz, Schierreich, Fara, Neustadt, Matoušek, Jindřich, Kinsky. Trenér: Viktor Pliska.

Matoušek (1:0)