28.09.2011 | 12:30 | M | Střížkov

3 - 0
[2 - 0]
Bohemians Praha Mladší dorost (U17)

Na střížkovské umělce prohrál dorost 0:2, rozhodly dva inkasové góly v první půli

S t ř í ž k o v - Bohužel bez bodu se vrací mladší dorost ze Střížkova ze souboje s domácím týmem Bohemians Praha v 7.kole pražské přeboru. Dva rychlé góly v úvodu utkání určily ráz zápasu a nasměrovaly domácí tým k zisku tří bodů. Proti lídrovi tabulky se Kopanina držela statečně, vždyť soupeř do té doby vyhrál pět utkání ze šesti!
První poločas mladší dorostenci začali s tím, že budou hrát ze zajištěné obrany a nechají ukázat domácí, s čím se vytasí. Bohužel již ve 2. minutě domácí vstřelili první gól zápasu. Ve chvíli, kdy se hra začala vyrovnávat a i naši hráči se začali dostávat do hry opět přišla ledová sprcha, 2 :0 . Naši se oklepali a hráli svoji hru, bohužel slibnou akci před koncem poločasu přerušila píšťalka rozhodčího po sporném ofsajdu. Pomezní rozhodčí si nechal poradit od domácích hráčů a Neustadtovi, který již byl sám v tahu na bránu odmával ofsajd. Tím v podstatě skončil první poločas.

Do druhého poločasu naši nastoupili s odhodláním, že soupeř je hratelný, hra se hodně vyrovnala, ale nepodařili se skórovat. Naopak soupeři se podařila krásná rána z dálky, kterou náš brankář, přestože zabránil několika příležitostem soupeře, nechytil a zapadla přesně pod břevno. Zápas byl hrán na UMT, která zjevně vyhovovala domácím. Je škoda, že při počasí nad 20°C se nehraje na normální trávě, ta by našim hráčům pravděpodobně víc vyhovovala.

Stoklasa - Pliska D., Schuster, Komárek, Fárka - Matoušek, Schierreich, Pliska M., Macháček - Neustadt, Tvrz. Náhradníci: Jindřich, Ceprynski (hokejové střídání). Trenér: Viktor Pliska.