1 - 3
[0 - 1]
Mladší dorost (U17)SK Union Vršovice

Dorost padl s Vršovicemi. Tříbrankový náskok soupeře jen korigoval Matoušek.

P ř e d n í K o p a n i n a - Třetí porážku v pražském přeboru připravily týmu Přední Kopaniny Vršovice. U letiště zvítězily 3:1, když vedly už 3:0 a teprve za tohoto stavu dokázal korigovat Matoušek. V zajímavém utkání mohlo padnout na obou stranách branek více.
Vršovice na naše mladší dorostence vlétly jako mistři světa, sebevědomě, ale naši je k ničemu závažnému nepustili, ustáli nápor a dokonce měli dvě šance na vstřelení gólu. Bohužel se nepodařilo.

Ve 30. minutě jsme ztratili před půlící čarou míč, soupeř rychle přečíslil a vstřelil branku (0:1). Do přestávky pak byla i nadále hra vyrovnaná. Do druhé poloviny mladší dorostenci FCPK chtěli ukázat, že také něco dovedou, náznaky byly, ale gólem neskončily. Naopak, soupeři se podařilo vstřelit druhý gól (0:2).

Ještě jsme se pokoušeli hrát dál, ale po závaru před naší brankou si brankář zakřičel "mám", naši mu udělali prostor, ale on zůstal na půli cesty, což využil soupeř ke vstřelení třetího gólu. Kopanina hrála dál a po nepřímém kopu z velkého vápna se podařilo snížit na 1:3 (Matoušek). Pak se ale i soupeř vrhl na útočení, ale náš brankář buď skvěle vychytal jasné šance, nebo soupeř přestřelil.

Stále nám vázne sehranost záložní řady, máme na čem pracovat. Podle nové informace rozhodčího se může i v mladším dorostu střídat hokejově. Pro náš tým to znamená, že je soupeři se širší lavičkou uběhají, neboť už další zápas jsme neměli nikoho na střídání.

Stoklasa - P.Fárka, Schuster (K), Komárek, D.Pliska - Matoušek, M.Pliska, Schierreich, Tvrz - Macháček, Neustadt. Trenér: Viktor Pliska.

Matoušek (1:3)