2 - 2
[0 - 2]
Starší dorost (U19)Bohemians Praha B

S Bohemkou dorost už 0:2 prohrával, stihl alespoň vyrovnat

P ř e d n í K o p a n i n a - V dalším kole jsme doma hostili mužstvo Bohemians Praha B a bez několika marodů jsme museli použít hráče z mladšího dorostu. Po špatném výkonu v Kolovratech jsme nyní museli předvést výkon odlišný a hlavně úspěšný.
Začátek patřil soupeři a v 17. minutě již vedl 2:0 a byli jsme zralí na ručník. Hra byla strašná a vypadalo to, že JE OTÁZKA KOLIK TO SKONČÍ.

O poločase jsme si řekli, že se tímto stylem hrát nedá a že je potřeba přistoupit ke hře jinak.

Ve druhé půli hrálo zcela jiné mužstvo a nové pravidlo o hokejovém střídání nám pomohlo. Častým střídáním jsme začali i my mít ze hry více a po rohu Kozlíka spadl míč rovnou do branky 1:2. Kluci vycítili šanci a po centru zleva vyrovnal Kozlík HLAVOU na 2:2. Škoda dalších nevyužitých šancí, kde jsme sahali po 3 bodech Vik , Fárka, atd....

Kostříž - Fárka (K), Schuster, Prokosch, Brož - Vik, Kozlík, Procházka, Kolankiewicz - Svoboda, Holeček. Náhradníci: Neustadt, M.Pliska, D. Pliska, Schierreich, Petr Fárka (hokejové střídání). Trenér: Jan Peclinovský.

Kozlík (1:2), Kozlík (2:2)