3 - 0
[1 - 0]
SK Sparta Krč FCPK B

Přední Kopanina B potřetí v sezóně prohrála 0:3. Tentokráte v Krči.

K r č - V minulém kole se fotbalisté divizní rezervy Přední Kopaniny poprvé radovali z vítězství. O týden později však opět přišla prohra. Třetí z pěti zápasů. A potřetí stejné skóre - 0:3! Na stadiónu Sparty Krč vyšli kopaňáci potřetí v sezóně střelecky naprázdno a i kvůli tomu poměrně vysoko prohráli.

Bez trenéra Odstrčila (dovolená v Itálii) nastoupili fotbalisté FCPK B s cílem potvrdil vítězství z domácího prostředí. Krč měla před zápasem stejnou bilanci zápasů 1-1-2 a čekal se vyrovnaný souboj.

Kopanina B zřejmě skórovala jako první, když hlavička Pecky se od břevna odrazila zřejmě za brankovou čáru. Rozhodčí však gól neuznal a do vedení tak šla ještě do přestávky domácí Krč.

Když domácí borci ve druhé půli přidali druhý gól, Kopanina B nenašla síly na zvrat v utkání. Za týden přivítají hráči FCPK B doma tým 1999 Praha.

Pavelka - Holeček, Žáček, Dvořák, Leubner - Vik (46. Makal), Pecka, Rákosník M., Stára - Bíro (70. Pala), Trojan (K). Chyběl trenér Odstrčil (dovolená).