0 - 6
[0 - 1]
SK Hřebeč FCPK

Kopanina poprvé v přípravě vítězí. Soupeře z 1.A třídy smetla šesti góly.

H ř e b e č - Fotbalisté divizní Přední Kopaniny poprvé v přípravě vyhráli. Soupeři SK Hřebeč z 1.A třídy nastříleli šest branek! Trenéru Dudovi vyšel systém na tři útočníky, všichni se trefili a po svém střídání se prosadil i čtvrtý forvard Hrubý. Navrch Kopanina poprvé v přípravě neinkasovala, přestože do utkání vstoupila se zcela nově zformovanou stoperskou dvojicí Čihák - Jaráb.
Premiéru si odbyl také krajní obránce Kamil Výborný (SK Kladno). Z tradiční složení obrany nepočítaje dlouho zraněného Čiháka tak zůstal pouze na levém okraji Kunt. Další hráči: Honetschläger, Bittengel a Bláha jsou zraněni.

Zápas s Hřebčí byl pro Kopaninu náhradní variantou za pohárový zápas s FK Králův Dvůr, který se měl v tomto termínu hrát. Na žádost soupeře byl však tento duel přeložen na středu 3.8.

Hřebeč už v poháru rovněž vypadla. Prohrála v předkole s divizní Admirou 2:6.

Šest gólů nakonec dostala i od Přední Kopaniny. Soupeř však potvrdil své kvality, hraje zde řada zkušených fotbalistů z Prahy. Ačkoliv měla Kopanina hru pod kontrolou po celé utkání, Hřebeč dokázala nastřelit v první půli břevno a ve druhém poločase tyč. S přibývajícím časem však její hráči začali odcházet fyzicky a ve druhém poločase nakonec pětkrát inkasovali a byl z toho debakl.

Nabízíme přehled zápasů letní přípravy FC Přední Kopanina:

Letní příprava 2011 - zápasy:
Tatran Rakovník vs. FCPK 4:4 (Hrebíček, Svoboda, Truhlář, Honetschläger), reportáž

11:8

Černý (46. Borský) - Výborný, Čihák (46. Brabec), Jaráb (46. Houška), Kunt - Šimlinger (46. Vyšata), Zadina, Hlava (75. Truhlář) - Hrebíček (46. Hrubý), Santler, Sdiri. Trenér: Radek Duda.

Hrebíček (0:1, as. Hlava), Sdiri (0:2, as. Hlava), Santler (0:3), Hlava (0:4), Truhlář (0:5, as. Hrubý), Hrubý (0:6)