4 - 0
[0 - 0]
SK Slaný FCPK B

Vysoká prohra béčka na úvod přípravy. Po bezbrankové půli kanonáda SK Slaný.

S l a n ý - Dva účastníci 1.A třídy se srazili ve vzájemném zápase. Domácí SK Slaný nakonec vysoko porazil zálohu divizní Přední Kopaniny v poměru 4:0. Po bezbrankové půli, ve které měli jednoznačně více na kopačkách míč hosté, ovládl Slaný jasně druhý poločas a díky čtyřem vstřeleným brankám triumfoval.

Devátý celek středočeské 1.A třídy v minulé sezóně dirigoval z pozice stopera bývalý výborný středopolař Přední Kopaniny Martin Majtaník. V první půli se jím řízená obrana měla co ohánět, ale i díky neschopnosti kopaninské ofenzivy, uhájila čisté konto.

Kopanina přijela s jedním tréninkem v nohách po skončené dovolené a navíc v hodně slátané sestavě. Z kádru áčka nastoupil pouze Truhlář, který se navíc ve druhé půli zranil. Na výpomoc si trenér Odstrčil musel vzít i dva bývalé kopaňáky momentálně působící v zahraničí - Jandu a Vernera.

Poprvé se představil Pavel Mejdr, bývalý kouč áčka, který se po skončení trenérského angažmá rozhodl zapojit do tréninku s rezervou.

Kopanina prohrála zaslouženě. V první půli nedotáhla do konce několik velmi zajímavých situací a ve druhé polovině byla horším týmem. Domácí viditelně s již delší přípravou v nohách začali hosty přehrávat fyzicky a dostávali se do přečíslení, které dokázali přetavit v branky. Kopanina byla ve druhé půli do ofenzívy vetchá, přesto průniky Trojana a Dostála mohly při troše štěstí a větší přesnosti skončit gólem.

Čtyřbranková porážka je pro hosty zřejmě krutá, ale Slaný svou převahu ve druhém poločase na rozdíl od Kopaniny dokázal zúročit.

Pavelka - Rákosník M., Cigánek, Dvořák, Janda - Stára, Mejdr, Pecka, Verner - Trojan, Truhlář. Dále: Bíro, Dostál, Rajnoch (hokejové střídání). Trenér: Čestmír Odstrčil.