20.07.2011 | 18:00 | P | H.Měcholupy, Nad Přehradou

2 - 0
[2 - 0]
SK Horní Měcholupy FCPK

Kopanina nevstřelila v Měcholupech v dešti branku a poprvé v přípravě prohrála

H o r n í M ě c h o l u p y - První porážku v letní přípravě si připsali fotbalisté Přední Kopaniny. Po remíze v Rakovníku padli v zápase s SK Horní Měcholupy 0:2. V souboji dvou divizních týmů rozhodli domácí dvěma góly už v prvním poločase. Kvůli počasí (déšť) byl zápas přesunut z přírodní trávu na vedlejší plochu s umělým povrchem.
Kvůli dešťové kalamitě a chaosu v dopravě se hráči Kopaniny sjížděli k utkání skutečně na poslední chvíli a na jejich hře v první půli to bylo znát. Začátek zápasu dokonce museli absolvovat v deseti hráčích!

Domácí Horní Měcholupy, které jsou farmou prvoligové Viktorie Žižkov, vstřelily v této fázi utkání dvě branky a v podstatě rozhodly zápas. Hra Kopaniny se sice ve druhé půli zlepšila, ale brankově se nikdo z jejích hráčů prosadit nedokázal.

Nad konáním utkání visel otazník do poslední chvíle. Množství vody, které spadlo na zem udělalo z přírodní trávy rybník a ohrožovalo dokonce i hru na umělé trávě.

Poprvé za FCPK nastoupil Jan Hrubý z Velké Dobré.

Radek Duda (trenér) - stručné hodnocení:
První půle špatná, museli jsme dokonce hrát deset minut v deseti než se naši hráči dostali z práce přes dopravní kalamitu k utkání! Druhá půle zlepšení, vypracovali jsme si i několik šancí, ale bez gólu.

Příští utkání: FCPK vs. Bohemians 1905 B (sobota, 23.7., 10:30, hř. Dobrovíz)

Borský - Brabec, Bláha, Houška (46. Vyšata), Kunt - Šimlinger (46. Truhlář), Hrubý, Zadina, Průša - Hrebíček, Svoboda. Trenér: Radek Duda.