3 - 2
[1 - 0]
SK Motorlet Praha FCPK

Poslední přípravný zápas Kopanina prohrála. S divizním Motorletem 2:3.

J i n o č a n y - Jednobrankovou porážkou skončil poslední zápas Přední Kopaniny v letní přípravě před startem nové divizní sezóny. S rovněž divizním Motorletem Kopanina prohrála 2:3, když obě trefy si připsali útočníci: Santler a Hrubý. Ten se stal se 3 góly nejlepším střelcem přípravy. Za týden čeká FCPK první mistrovské utkání: na Kopaninu přijedou Čelákovice.
S Motorletem Přední Kopanina prohrávala celé utkání. V poločase 0:1, pak 0:2 než snížil Santler na 1:2. Motorlet šel opět do dvoubrankového trháku, což posléze korigoval Hrubý.

Kopaninský kouč Duda musel už v prvním poločase sáhnout ke dvěma střídáním. Zraněného Čiháka nahradil už v 15. minutě Výborný a po necelé půlhodině se pakoval kvůli střevním problémům i Vyšata.

Kopanina inkasovala tři hloupé góly, dva po chybách gólmana Borského, při třetím chyboval Průša. Při absenci útočníků Sdiriho a Hrebíčka potěšili nastoupivší forvardi Hrubý se Santlerem, kteří si navzájem připravili jeden druhému branky a oba skórovali. Hrubý se stal se 3 góly nejlepším střelcem letní přípravy.

Modročervení po dvou slušných výkonech (Hřebeč, Králův Dvůr) tentokráte nenadchli a doufejme, že si jen chtěli schovat všechny trumfy na Motorlet pro třetí kolo divize, ve kterém se oba sobotní soupeři setkají v bitvě o důležité body.

FCPK - VÝSLEDKY LETNÍ PŘÍPRAVY 2011:
Tatran Rakovník - FCPK 4:4 (Hrebíček, Svoboda, Truhlář, Honetschläger), reportáž
Horní Měcholupy - FCPK 2:0, reportáž
FCPK - Bohemians 1905 B 1:2 (Hrubý), reportáž+ FOTOGALERIE
Hřebeč - FCPK 0:6 (Hrebíček, Sdiri, Hrubý, Santler, Truhlář, Hlava), reportáž
FCPK - Králův Dvůr 1:2 (Čihák), reportáž+FOTOGALERIE
SK Motorlet - FCPK 3:2 (Hrubý, Santler), reportáž