6 - 2
[3 - 1]
Starší přípravka (U11)FK Králův Dvůr

Starší přípravka v boji o umístění v Zimní lize Hanspaulka porazila Králův Dvůr

H a n s p a u l k a - V rámci závěrečné fáze Zimní ligy Hanspaulka o konečné umístění se starší přípravka utkala ve skupině o 5.-7.místo nejprve s Královým Dvorem. Utkání snadno vyhrála 6:2. Hvězdou utkání byl Katz, který v utkání posbíral 3 góly a jednu asistenci.
Hodnocení Milan Jamrich (trenér SPŘ A)
Do zápasu jsme vstoupili s chutí a nahecovaní, chtěli utkání rozhodnout v prvních pěti minutách, aby si mohli zahrát i hráči širšího kádru. Povedlo se a po prvních pěti minutách jsme vedli 3:0, a to především zásluhou Katze, který se podílel na všech třech brankách. Do poločasu soupeř ještě snížil, ale na celkový výsledek zápasu to vliv nemělo. Hned po vstupu do druhého poločasu elitní pětka opět zvedla náskok na tři góly, a to opět zásluhou Katze. Utkání se dohrálo čistě v režii Kopaniny, soupeř zkorigoval na konečných 6:2 jen díky špatné koncentraci našich hráčů, způsobené predevším častým střídáním.

Gregor, Pavlisová, Jamrich, Schierreich, Tesárek, Roberts, Charouzová, Katz, Lohmeier, Pettinela, Burchfiel, Rucker, Mojžíš. Trenér: Milan Jamrich.

2. Roberts (as. Katz), 4. Katz (as. Schierreich), 5. Katz, 14. Katz, 19. Gregor, 25. Pettinela (as. Roberts)