Zimní liga SPŘ Hanspaulka

7 - 1
[5 - 1]
Starší přípravka (U11)FK Králův Dvůr

Přípravka naložila Královu Dvoru sedm branek. Byla to už čtvrtá výhra v zimní lize.

H a n s p a u l k a - Nabitý víkend měli hráči starší přípravky A, svěřenci trenéra Milana Jamrich. V sobotu si odskočili do Benátek nad Jizerou, kde venku sehráli na umělé trávě 7+1 a v neděli už byli zpět ve své zimní lize na Hanspaulce, kde na ně čekal poprvé v turnaji FK Králův Dvůr. Střelecký koncert Kopaniny proti berounskému týmu se zastavil na skóre: 7:1!

Zatímco v Benátkách dostali naši hráči naloženo a kouč Milan Jamrich vysvětloval důvody vysoké porážky 0:5 (čtěte ZDE), proti Královu Dvoru si hráči spravili chuť i náladu. Rozstříleli soupeře 7:1!

Už v desáté minutě byly na kontě Kopaniny tři branky, soupeř sice snížil, ale do poločasu jeho gólman inkasoval ještě dvakrát. Ve druhé půli hráči FCPK vyšperkovali výhru dalšími dvěma góly.

Autoři branek: Katz 2x, Bail 2x, Schierreich, Pavlisová, Roberts.

Přední Kopanina v turnaji dosáhla na čtvrtou výhru a v tabulce je ze sedmi týmů čtvrtá s reálnou šancí bojovat o druhou příčku. Vítězství už si v předstihu zajistil tým FC Jílové, který je už nedostižný. Více o turnaji čtěte ZDE:

Sledujte nadále oficiální web FCPK.CZ, přineseme vyjádření trenéra Milana Jamricha po utkání svého týmu s FK Králův Dvůr!!!

Gregor, Pavlisová, Jamrich, Schierreich, Roberts, Bail, Katz. Trenér: Milan Jamrich.

5. Katz (1:0, as. Roberts), 6. Schierreich (2:0, trestný kop), 9. Pavlisová (3:0), 14. Bail (4:1, as. Schierreich), 15. Bail (5:1, as. Katz), 27. Katz (6:1, as. Roberts), 30. Roberts (7:1)