5 - 4
[2 - 2]
Starší přípravka (U11)FK Dukla Praha

Přípravka na Duklu umí. Na Hanspaulce jí porazila i podruhé!

H a n s p a u l k a - Hráči starší přípravky A (roč.2000) potvrdili v zimní lize na Hanspaulce, že na Duklu se jim daří. I ve druhém zápase s tímto soupeřem zvítězili. V zápase bohatém na branky vyhrála Kopanina 5:4 díky hattricku Baila a brankám Charouzové s Katzem.
V utkání plném zvratů Kopanina dvakrát prohrávala o branku, ale Bail pokaždé vyrovnal. Poločasové skóre 2:2 přetočil poprvé na stranu Kopaniny brzy po půli opět Bail. Pak skóre navýšila na dvoubrankové Niki Charouzová a zdálo se býti rozhodnuto. Dukla však dvěma góly vyrovnala a hrálo se od začátku. Rozhodující úder však přidal čtyři minuty před koncem Katz a přihrál vítězství svému týmu.

Bail, Charouzová, Mojžíš, Burchfiel, Katz

15. Bail (1:1, as. Charouzová), 17. Bail (2:2, as. Mojžíš), 30. Bail (3:2, as. Charouzová), 35. Charouzová (4:2, as. Burchfiel), 46. Katz (5:4)