22.05.2011 | 09:15 | M | Př.Kopanina

5 - 3
[0 - 0]
Starší přípravka B (U10)TJ AFK Slivenec

Přípravka poprvé na jaře zvítězila. Porazila Slivenec a opustila poslední místo!

P ř e d n í K o p a n i n a - Konečně! Starší přípravka B už opět poznala jaké to je vyhrát. V 16.kole své soutěže porazila AFK Slivenec 5:3. Stejného soupeře porazila i na podzim a jsou to její zatím dvě vítězství v soutěži. Kromě toho má však i dvě remízy a tým už tak poskočil na osmé místo v tabulce.
Petr Linx (trenér) - hodnocení zápasu:
Po řadě porážek jsme se dočkali konečně vítězství. Pochvalu zaslouží všichni hráči, hráli bojovně a důrazně. Pouze první minuty obou poločasů jsme se déle rozkoukávali a pozdě přistupovali k protihráčům. Nutno poznamenat, že nám hodně pomohli posily z A-mužstva, kteří strhli svojí aktivitou celé mužstvo k bojovnému výkonu. Tentokrát jsme se nespokojili pouze s dobře odehraným prvním poločasem (jak to bývalo při předešlých zápasech), ale přidali jsme kvalitní i druhou půlku zápasu.

Naše fotbalové naděje si toto vítězství zasloužili a jsem si jistý, že je to povzbuzení do další práce a především pro následující sezóny, kde budeme v této věkové kategorii o rok zkušenější.

Petr Selinger, Kuba Matyáš, Vojta Matyáš, Filip Chundela, Joseph Demirel, Tom Sellers, David Dew, Nikola Charouzová, Mattia Mainolfi, Petr Jareš, Olle Anderson, Natálie Pavlisová, Sam Roberts. Trenér: Petr Linx.