6 - 1
[1 - 1]
SK Hostivař Starší přípravka B (U10)

Přípravka v Hostivaři zkolabovala ve druhém poločase, kdy dostala pět branek!

H o s t i v a ř - Slibně rozehraný zápas v Hostivaři se změnil ve fiasko ve druhé půli. Dva soupeři ze spodních pater tabulky sehráli vyrovnanou úvodní půli, ve které za Kopaninu skóroval Vojta Matyáš a zařídil svému týmu poločasový stav 1:1. Ve druhém dějství však náš tým naprosto vypadl z role a pětkrát (!) inkasoval.

Petr Linx (trenér - hodnocení):
Proti stejně silnému soupeři jsme sehráli dobrou pouze první polovinu zápasu. Druhých pětadvacet minut bylo nejhorších za celou sezónu. Úplně jsme ji vypustili. Vůbec jsme nebránili ani neútočili. Celý tým nepochopitelně úplně vypnul. Teď nezbývá nic jiného než zabrat na trénincích a každý na sobě začít tvrdě pracovat!

Pavlisová - Chundela, Trojan, Selinger, Matyáš J., Matyáš V., Martinez, Roberts, Mainolfi. Trenér: Petr Linx

16. Matyáš V. (1:1, as. Chundela)