2 - 4
[1 - 1]
Mladší žáci (U13)SK Čechie Smíchov

Předehrávka dopadla neslavně. S předposledním Smíchovem porážka 2:4.

P ř e d n í K o p a n i n a - Nečekanou porážkou 2:4 skončil předposlední zápas sezóny pro mladší žáky. Ti podlehli na svém hřišti Čechii Smíchov, jednomu z nejhorších týmů naší skupiny. Stejnému soupeři nastřílela Kopanina na podzim osm branek na jeho hřišti!

V přesunutém zápase z víkendu na středu jsme doma přivítali předposlední tým naší skupiny. Vzhledem k termínu zápasu nemohli někteří naši stabilní hráči nastoupit.

Zápas jsme začali velice aktivně a rychlou kombinací soupeře výrazně přehrávali. Tuto převahu jsme bohužel využili pouze jednou, když odražený míč po našem rohu napálil do brány Petr Šindílek – vedli jsme 1 : 0 a vypadalo to na příjemný zápas za slunečného počasí. V polovině prvního poločasu jsme se vývojem utkání ukolébali a přestali hrát naší aktivní hru. Od té chvíle se nám nedařila kombinace a přestávali jsme se dostávat do zakončení. Soupeř z náhodného protiútoku vyrovnal a na naše hráče padla nervozita. Do konce poločasu se z obou stran pouze nakopávali míče bez jakékoliv snahy o kombinaci.

Poločasová domluva nepřinesla své ovoce a naše kostrbatá hra pokračovala i ve druhém poločase. My jsme nebyli schopní si nahrát a dostat se do zakončení, zato soupeř nám dělal starosti hlavně po křídlech, kde naši krajní obránci nestíhali a záložníci obraně vůbec nepomáhali. Výsledkem toho byly dva rychlé góly soupeře, kdy se dostal do vedení 3 : 1. Až po těchto dvou inkasovaných gólech jsme začali opět hrát, ale naše hra byla křečovitá a postrádala lehkost. I když jsme se dostávali do jasných brankových příležitostí, góly jsme nedávali – buď jsme netrefovali prázdnou branku nebo naše střely postrádali razanci a sotva se došourali až k brance, kde je brankář soupeře v pohodě sbíral. Na soupeřův čtvrtý gól jsme odpověděli už jen dorážkou Martina Kuchaře na konečných 4 : 2.

Po dobrých výkonech v předchozích zápasech jsme předvedli hodně slabý výkon, ve kterém chyběla bojovnost, kombinace i klid v zakončení a zaslouženě jsme prohráli.

Brankář – Jan Kozlík Obrana – Jan Levý, Petr Najman, David Baštář, Tomáš Trojan, Jan Kaňovský Záloha – Martin Kuchař, Antonie Stárová, Matouš Pčola (C), Jan Procházka, George Mazzotti Útok –Alex Čejka, Zachary Aliyev, Jan Mikl, Petr Šindílek Trenér: Martin Kuchař.

10. Šindílek (1:0), 60. Kuchař (2:4, as. Stárová)