3 - 5
[0 - 3]
SK Újezd Praha 4 Mladší žáci (U13)

Bomba! Kopanina vyhrála nad vedoucím Újezdem Praha 4!!!

Újezd (mak) - Mladší žáci zabojovali a po velmi dobrém výkonu celého týmu vezou ze hřiště vedoucího celku tabulky všechny body. K jejich zisku přispěli dvěmi brankami Matouš Pčola a Alex Čejka, jeden zásah přidal Zack Aliyev.
Proti vedoucímu mužstvu tabulky jsme odehráli snad nejlepší zápas v sezóně. Nutno dodat, že našemu k dobrému výkonu značnou měrou přispěl kvalitní soupeř, který stejně jako my vyznává útočnou hru.

Začátek zápasu patřil domácím hráčům, kteří se dostávali více před naší branku a vytvářeli si dobré brankové příležitosti. Naštěstí chyběl jejich útočníkům klik v zakončení. Naši hráči hrozili po rychlých protiútocích, zejména Matouš Pčola dělal svojí rychlostí po lajně soupeřovým obráncům veliké problémy. Z jednoho rychlého protiútoku se mu povedlo utéct všem hráčům soupeře a prostřelil i brankáře – vedli jsme 1 : 0. Největší starosti dělal naší obraně vysoký útočník soupeře, kterého si v polovině prvního poločasu osobně přebral Honza Procházka a nedovolil mu dostávat se do zakončení ani vytvářet nebezpečné šance svým spoluhráčům. Od té chvíle se hra vyrovnala a hráči Přední Kopaniny měli více šancí ke skórování, ze kterých do konce prvního poločasu využili ještě dvě – Alex Čejka utekl obráncům a zvýšil naše vedení na 2 : 0 a Zachary Aliyev upravil poločasový stav na 0 : 3 po doražení vyražené střely brankářem soupeře.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a Matouš Pčola opět utekl po pravé straně a zvýšil naše vedení už na 4 : 0. Po tomto gólu se naši hráči ukolébali vysokým vítězstvím a přenechali iniciativu soupeři, který rychle vstřelil šťastný gól a začal se více tlačit do útoku. Naše obrana dlouho odolávala, ale v posledních deseti minutách dvakrát kapitulovala a soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Naštěstí komplikaci nedovolil Alex Čejka a po hezké kombinaci našeho útoku uzavřel na konečných 5 : 3 pro naše hráče.

Za tento zápas musím všechny naše hráče pochválit, protože odvedli velice dobrý výkon a zaslouženě porazili vedoucí tým naší skupiny.

Jan Kozlík - Matěj Svoboda, Jan Levý, Petr Najman, Daniel Čadek, Jan Procházka - Vendelín Schierreich, Martin Kuchař, Antonie Stárová, Matouš Pčola (C), Miroslav Najman - Alex Stobbe, Alex Čejka, Zachary Aliyev, Martin Kubáček

10. Pčola (0:1), 20. Čejka (0:2), 24. Aliyev (0:3), 31. Pčola (0:4), 58. Čejka (3:5)