0 - 2
[0 - 0]
SK Ďáblice Mladší žáci (U13)

Žáci zvítězili dle předpokladů v Ďáblicích. Gólová paráda Kubáčka z trestňáku.

Ď á b l i c e - Mladší žáci byli v utkání v Ďáblicích favoritem a svou úlohu splnili. Dvěma góly Martina Kubáčka ve druhém poločase přehráli domácí SK 2:0. Připsali si v tomto ročníku proti Ďáblicím už druhou výhru, na podzim doma tohoto soupeře zdolali 3:2. V odvetě potěšil oko diváka nádherný gól Kubáčka z trestného kopu.

Martin Kuchař (trenér):
Nebyli jsme kompletní a ze začátku to bylo znát, hra byla velmi rozháraná. Přesto jsme stále tlačili. Ve druhé půli už jsme soupeře přehráli fyzicky i kombinačně a převahu vyjádřili i brankově. Lahůdkou byl trestný kop Kubáčka, který zakroutil míč přes zeď do šibenice ala David Beckham.

Kozlík - Najman P., Čadek, Trojan - Procházka, Kuchař, Mazzotti, Svoboda, Schierreich V. - Bytomski, Kubáček. Náhradníci: Najman M., Forman, Vašina. Trenér: Martin Kuchař.

45. Kubáček (1:0), 52. Kubáček (2:0)