3 - 0
[1 - 0]
SC Olympia Radotín Starší žáci (U15)

Starší žáci se v Radotíně snažili, ale nakonec vyhráli zaslouženě domácí.

R a d o t í n - Propastných třicet bodů dělilo oba týmy před utkáním a rozdíl se nakonec projevil. Starší žáci Kopaniny byli doplněni řadou svých mladších kolegů a přestože drželi se soupeřem statečně krok, nakonec odešli o tři branky poraženi. Na podzim stejnému soupeři podlehli doma 1:2.
Starší žáci nastoupili k zápasu s velkou maradkou a kvůli tomu v zápase nastoupili 4 mladší žáci, kteří výškově nestačili soupeři. První poločas byl ve znamení převahy domácích, svojí převahu proměnili v 16. minutě po samostatném úniku. Více již nedokázali do konce poločasu brankově vyjádřit i proto, že naši hráči jim ještě fyzicky stačili.

Na začátku druhého poločasu se hra vyrovnala, ale jen prvních 10 minut, a naši hráči si vypracovali dvě nadějné šance, které nedokázali proměnit. Po těchto 10 vyrovnaných minutách se projevila fyzická převaha soupeře a to i tím, že naše mužstvo mělo ke střídání jen jednoho hráče oproti soupeři který jich měl hned 6. Domácí dokázali svou převahu vyjádřit ke konci polačasu dvěma brankami (59. a 67. min).

Hodnocení trenéra - Ondřej Cizner:
Prohráli jsme zápas se silnějším soupeřem kterému jsme fyzicky nestačili. Soupeř byl rychlejší a agresivnější. V dalších musíme zmobilizovat síly k udržení se v soutěži i pro příští sezónu.

Cizner/Trojan (po poločase) - Vašina, Pavlovský, Hornok, Trojan/Cizner - Jindřich (K), David, Maizner, Fara - Kaňovský, Tománek (střídal Lacman). Trenér: Ondřej Cizner.