4 - 1
[3 - 0]
Mladší dorost (U17)Sokol Kolovraty

Po zaváhání v Lipencích dorost opět našel vítěznou nótu. Porazil Kolovraty.

P ř e d n í K o p a n i n a - Druhý jarní domácí zápas přinesl druhé jarní vítězství. Překvapivá remíza z minulého kola v Lipencích budiž zapomenuta. Mladší dorost si ve svém tažení za prvním místem poradil doma s Kolovraty 4:1. Pomohl zejména hattrick Přenosila! Tomu se proti Kolovratům daří. Jeden gól jim dal i na podzim (výhra 3:2).
Jan Peclinovský (trenér) - hodnocení:
Po nevydařeném utkání v Lipencích jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Kolovrat, který dokázal v minulém kole doma sebrat body Loko Vltavín, takže nás nečekalo nic jednoduchého. Do utkání již nastoupili hráči, kteří nám chyběli v minulém kole a bylo to znát i na hře celého týmu. Utkání jsme dobře rozehráli poměrně rychle vstřelenou první brankou (6. minuta), ke které jsme hodně rychle přidali další a ve 26. minutě jsme po hattricku Přenosila vedli už 3:0 a bylo rozhodnuto.

Ve druhé půli jsme hru kontrolovali a ve druhém poločase ještě jeden gól přidali na konečné skóre 4:1. Bylo důležité, že jde forma nahoru a zlepšil se i herní projev.