8 - 1
[3 - 0]
FCPK BSK Horní Měcholupy B

Rezerva vrátila Měcholupům podzimní prohru a s pořádnými úroky: 8 branek!

P ř e d n í K o p a n i n a - Střelecké odpoledne bylo k vidění v neděli na Kopanině. Rezerva FCPK byla při chuti a ve 22. kole 1.A třídy převálcovala fotbalisty Horních Měcholupy B rekordním skóre 8:1. Nejvyšší výsledek sezóny navíc proti soupeři, který Kopaninu na podzim porazil 2:0. Střelecky se po zranění probudil Strnadel, autor hattricku!
Zápas byl rozhodnut už v poločase, který domácím tým vyhrál 3:0. Do ofenzívy zavelel zejména Truhlář, autor dvou prvních branek. Na pětibrankovou gólovou smršť ve druhé půli reagoval snížením pouze útočník Měcholup Kravcov, který pokazil Švarcovi čisté konto brankou na 1:5 deset minut před koncem.

Dalším pozitivem byl rovněž návrat do sestavy Miloslava Houšky, který byl půl roku mimo kvůli operaci kolene. Do sestavy ve druhé půli rovněž naskočil dorostenec Vik a připsal si poslední branku zápasu.

Švarc - Rákosník M., Brabec, Cigánek (K), Leubner - Stára (55. Houška), Pecka (55. Vik), Buzek, Truhlář - Strnadel, Giil. Trenér: Čestmír Odstrčil.

12. Truhlář (1:0, as. Buzek), 30. Truhlář (2:0, as. Giil), 43. Strnadel (3:0, as. Buzek), 47. Leubner (4:0, as. Strnadel), 52. Strnadel (5:0, as.Giil), 85. Strnadel (6:1, Brabec), 88. Giil (7:1, as. Houška), 90. Vik (8:1, as. Strnadel)