12.09.2010 | 11:00 | M | Újezd P4

1 - 3
[0 - 2]
SK Újezd Praha 4 Starší přípravka (U11)

V druhém kole se starší přípravka "A" utkala s týmem Újezd Praha 4. Utkání na hřišti Újezdu jsme drželi v rukou od začátku. První poločas se soupeř dostával ze svojí poloviny jen díky výkopům brankáře. Naopak naši hráli výbornou kombinační hru. Přesto trvalo poměrně dlouho než se naši prosadili. Po mnoha spálených šancích se po centru Jamricha trefil Rücker. Do poločasu jestě Kopanina zvýšila po kombinaci našich slečen. Pavlisová po úniku po křídle nahrála pod sebe na Charouzovou, která se nemýlila. Soupeř korigoval v počátku druhého dějství. Na konečných 3:1 skóre upravil Schierreich po centru Dennehyho.

Gregor, Pavlisová, Tesárek, Jamrich, Schierreich, Roberts, Katz, Charouzová,Rücker, Dennehy