2 - 0
[1 - 0]
ČAFC Praha BStarší přípravka B (U10)

Starší přípravka B odstartovala novou sezónu porážkou 0:2 na hřišti ČAFC.

Záběhlice - Už v 8:30 hodin sobotního rána vyběhla starší přípravka B k prvnímu mistrovskému zápasu sezóny 2010/2011. Soupeřem byla rezerva ČAFC, ktera nakonec byla v utkání úspěšnější. Zaslouženě. Kopanina dostala v každé půli po jedné brance, celkově tedy 0:2 a musíme zapracovat na tom, aby to příště bylo lepší.
V brzkém sobotním (ne)čase jsme se utkali v Záběhlicích s béčkém Čafky. Od prvních minut jsme byli pod tlakem, avšak s přispěním skvělých zákroků Filipa v brance jsme drželi nerozhodný stav. Po přečkání úvodního tlaku jsme vyrovnali hru a boj se odehrával především ve středu hřiště.

Bohužel pět minut před poločasovou přestávkou jsme ztratili míč a pustili soupeře do ojedinělého brejku, který musel Michal takticky přerušit faulem. Soupeř rozehrál volný kop přímo na naší branku a míč nešťastně skončil v síti. V prní půli stojí za zmínku ještě samostatný únik, do kterýho se dostal Mattia po chybě stopera soupeře. Bohužel mu střela nesedla.

Ve druhé půli se hra nezměnila. Plno nepřesností a soubojů ve středu hřiště. Soupeř byl ale přece jenom aktivnější a zaměstnával o dost více naší obranu. Ta pracovala precizně, ale jednu chybu přece jen vyrobila, a to když nedokázala odkopnout míč poskakující před naší bránou. Toho využil soupeř k jednoduchému skórování. Posledních deset minut jsme více napadali a tlačili se před soupeřovu branku. Ale bohužel náš důraz v soubojích, tah na branku, přehled a rychlost v zakončení je na začátku sezóny velmi slabý.

Filip Chundela, Jakub Matyáš, Petr Selinger, Michal Trojan, Petr Jareš, Tom Sellers, Martinez Sosa Joaquin, Andersson Olle, Mattia Mainolfi, Martin Poláček