1 - 3
[1 - 1]
FC Tempo FCPK B

Béčko úspěšné v první přípravě. Výhru nad Tempem odstartoval gólem Buzek.

Horní Měcholupy - První přípravné utkání rezervy FCPK v letní přípravě se zdařilo. Svěřenci trenéra Odstrčila porazili účastníka pražské přeboru 3:1, to vše na hřišti Horních Měcholup. Branky vítězů dávali Buzek, Rákosník a Giil. Tempo, které trénuje Libor Koller, bývalý prvoligový hráč mj. Slávie, zvládlo překonat Pavelku v brance FCPK B pouze jednou, a to z trestného kopu.

Pavelka se vrátil do branky po 15 měsících a chytal výborně. Svůj tým několikrát podržel a po celou dobu bezpečně organizoval hru spoluhráčů před sebou.

Ti se snažili a napoprvé po letní pauze předvedli solidní výkon.

Kopanina B šla do vedení, když Giilův únik po křídle a jeho parádní zpětnou nahrávku zužitkoval přesným zakončením Michal Buzek - 0:1.

Tempo srovnalo minutu před poločasovým hvizdem. Faul před vlastní šestnáctkou po zbytečné ztrátě míče trefil přes zeď přesně k tyči kapitán FC Tempo Žalud - 1:1.

Ve druhé půli oba týmy prostřídaly a právě střídající Michal Rákosník byl druhým úspěšným střelcem FCPK B. Po chybě obrany získal míč, rychle se zorientoval v šestnáctce, obešel stopera a zavěsil super střelou přímo do šibenice - 1:2!

V horkém počasí oběma týmům rychle ubývaly síly, ale zkušenějším týmem v těchto fázích byl určitě Kopanina, která držela míč častěji na svých kopačkách a dostala se i do dalších šancí. Nakonec třetí gól přidal kanonýr Oivind Giil, který se trefil přímo z rohu - 1:3!!!

Rezerva FCPK pokračuje v letní přípravě úterním tréninkem a ve středu odjíždí na čtyřdenní soustředění do Zduchovic u Příbrami, již tradičního místa letních soustředění.