11 - 3
[6 - 3]
Mladší dorost (U17)Slovan Bohnice

Obávané Bohnice tentokráte dostali napráskáno. Z Kopaniny vezou 11 gólů!

Přední Kopanina - Mladší dorost prožívá báječný start do sezóny. Čtyři zápasy, tři výhry a jedna remíza. Ve 4.kole rozdrtil Slovan Bohnice 11:3 a byla to už druhá dvouciferná výhra v tomto ročníku.
V sobotu sehrál mladší dorost zápas s obávaným soupeřem z Bohnic, na kterého se v minulosti našemu mužstvu moc dobře nedařilo.

Se správnou motivací kluci začali soupeře od začátku přehrávat a už ve 3. minutě jsme vedli 1:0. Když to už v 10. minutě po penaltě na Brože (kterou sám proměnil) bylo navíc 3:0, bylo evidentní, že soupeř není v herní pohodě.

Po dalších akcích se podařilo vstřelit i další branky (Přenosil, Peclinovský, Kozlík), ale i soupeř měl po chybách obranců šance, které využil a poločas tak končil 6:3.

Ve druhém poločase jsme již soupeře k ničemu nepustili a po brankách Novotného, Přenosila, Peclinovského,Kolankiewicze a Holečka jsme celý zápas zvládli a vyhráli 11:3.

V dalším kole jedeme na hřiště Satalic a doufejme se stejně bojovnou náladou.

Fišl - Prokosch (55. Pliska D.), Svoboda, Schuster, Pliska M. (55. Fárka) - Brož, Peclinovský, Kozlík, Kolankiewicz - Přenosil (55. Chalupa), Novotný (65. Holeček). Trenér: Jan Peclinovský st.