2 - 3
[1 - 2]
Sokol Kolovraty Mladší dorost (U17)

V Kolovratech výhra, ale také trochu zbytečné nervy!

Kolovraty - Měla to být jasná výhra favorita, ale nakonec trápení. Ve 3.kole si dorostenci FCPK připsali druhou výhru v řadě, první venku v této sezóně, ale málem si zadělali na problém. Neproměnili řadu brankových příležitostí a nakonec se museli strachovat o hubené jednobrankové vítězství.
Ve třetím kole jsme jeli na hřiště Kolovrat, kde se nám vždy daří a to také poznamenalo celý zápas.

Soupeř se ujal vedení na 1:0 z trestného kopu rozehraného 1m za polovinou (velká chyba brankáře).

Naši hráči však zabrali a po brankách Přenosila a Peclinovského skončil poločas 2:1 pro náš tým.

Celý druhý poločas se hrálo na jednu branku a po rohu dal Peclinovský svou druhou branku v zápase a bylo to 3:1. Další branku jsme však již napřidali a tak soupeř využil nedorozumění stoperů a dal svůj druhý gól.

Zápas skončil 3:2 v náš prospěch. Zlaté tři body z venku.

Fišl - Prokosch (50. Břečka), Svoboda, Schuster, Pliska M. -Brož, Peclinovský, Kozlík, Kolankiewicz - Přenosil (70. Matoušek), Holeček (55. Neustadt).