5 - 2
[1 - 1]
TJ AFK Slivenec Starší dorost (U19)

Konečný výsledek neodpovídal vývoji zápasu!

Konečný výsledek byl pro trenéra i hráče velkým zklamáním. Tak pěkně rozehraný zápas s lídrem tabulky a velkým favoritem čekal málo kdo a k překvapení kola nebylo daleko.
 Jako tradičně jsme se potýkali s problémy dát do kupy sestavu, která se velkému favoritovi ze Slivence postaví a neudělá ostudu.
Až v kabině se ukázalo, že Josef Rabas na zápas nedorazí a prakticky bez vysvětlení ukončí svoji fotbalovou kariéru. A tak se k zápasu převlékl i zraněný Martin Kostříž. Nebyl s ohledem na povahu zranění schopen stát mezi tyčemi, kde je jeho tradiční místo, ale postavil se na hrot útoku, kde mu jeho handicap bránil ve hře nejméně. Už jen to, že nechtěl tým nechat ve štychu, ukázalo jeho velký charakter a touhu týmu pomoct.

V obraně nastoupil poprvé i Milan Autrata, na střídavý start zapůjčený z Tuchoměřic a nevedl si vůbec špatně.
Utkání začalo pro FCPK velice slibně a silný soupeř se dlouho nestačil divit. Od 33. minuty, kdy se trefil Pavel Sabadosh jsme vedli 1:0, ale vedení jsme ztratili za velice přísně nařízenou penaltu.  Pak jsme ještě v 67. minutě vyrovnali na 2:2 a vypadalo to na bod. Konec zápasu jsme ale vinou zranění a nemožnosti vystřídat (bylo nás jen 11) dohrávali v deseti a nezvládli ho. V samém závěru oslabený tým v 78., 80. a 87 minutě třikrát inkasovali a byl konec nadějí.

Konečný výsledek 5:2 nás hodně mrzel, ale zároveň výkon ukázal, že (pakliže bude dost hráčů) jsme schopni se měřit i s velice kvalitními týmy.

Holeček - Autrata, Tržický, Štědrý, Suja, Sabadosh, Matoušek, Lanegger, Kostříž, Jindřich, Fejfar. Trenér: Radek Šikýř.

33. Sabadosh (0:1), 67. Lanegger (2:2)