3 - 0
[1 - 0]
FCPKSC Olympia Radotín

Kopanina ukončila letní přípravu. Na závěr porazila přeborový SC Radotín 3:0.

Dobrovíz - Fotbalisté Přední Kopaniny porazili v poslední přípravě před startem divize přeborový SC Radotín 3:0. V první půli se trefil z penalty Houška po faulu na Vyšatu, po přestávce skórovali ještě Hrdina a Průša. Tímto zápasem končí letní příprava. V pátek předzápasový trénink a v sobotu začne naostro sezóna: v 1.kole divize přijede Union Čelákovice!!!

V letní přípravě fotbalisté FCPK odehráli 6 zápasů, z toho 3x vyhráli, 2x remizovali a 1x prohráli. Skóre: 16:7. Oba remízové zápasy v poháru dokázali Kopaňáci přetavit v postup díky vítězství v penaltovém rozstřelu!

Výsledky letní přípravy:
Litol-FCPK 1:1 (Slaboch, na penalty 2:4)
Hořovicko-FCPK 2:3 (Hrdina 3x)
FCPK-Háje 7:0 (Hrdina 2x, Sdiri 2x, Nedvěd, Bittengel, Santler)
Aritma-FCPK 3:1 (Průša)
FCPK-Chomutov 1:1 (Hrdina, na penalty 4:3)
FCPK-Radotín 3:0 (Houška, Hrdina, Průša)

Střelci letní přípravy:
7x Hrdina
2x Sdiri, Průša
1x Nedvěd, Bittengel, Slaboch, Houška, Santler

1.poločas: Borský - Bittengel, Čihák, Mück, Kunt - Vyšata, Houška, Zadina, Truhlář - Sdiri, Santler. 2.poločas: Borský (60. Jeřábek) - Vladyka, Brabec, Čihák, Horák - Slaboch, Huňáček, Honetschläger, Průša - Nedvěd, Hrdina.

Houška (1:0 z pen., as. Vyšata), Hrdina (2:0, as. Honetschläger), Průša (3:0)